Bilgileriniz Kalıcı Olsun

Tüm marka ve modeldeki bilgisayar sistemlerinizin kurulum, bakım ve onarımları için teknik servis ekibimiz hizmetinizde.

Gebze Bilgisayar Kurulumu"Tam bilgisayar kurulumu" çoğu zaman kulağa kolay gelse de, bir çok kişi tarafından yapılabildiği öne sürülse de devasa bir sistemin hatasız kurulumu size ileride geri dönülmez bir çok zarara sürükleyebilecektir. İşlemci, anakart, bellek (RAM) modülleri, grafik kartı, optik sürücü, PC kasası, güç kaynağı, monitör, speaker, mouse ve klavyeye ihtiyaç duyulan bu sistemin temel sorunlarını yaratan konu hangi aygıtın önce, hangisinin sonradan kurulacağıdır. Marka ve modele göre değişen bu kurulumla ve entegre aşamasında görülemeyen fiziksel hatalar zaman içinde sisteminizi yıpratmakta ve sistemin zorlanarak çöküşüne kadar giden bir yola girmektedir.

GebzeSoft Bilişim ve Güvenlik olarak bilgisayarınızın korunması amacı ile yola çıkıyor, verilerinizi, yedeklemelerinizi ve sunucu güvenliklerinizi maksimize ederek maddi ve manevi tüm emeklerinizi güvence altına alıyoruz.

GebzeSoft Bilişim ve Güvenlik olarak tam kurulumlarda 7/24 hizmet vermekteyiz.

container padding="0px 0"]

Bu Kategoride Öne Çıkan Hizmetler

  • Bilgisayar Sistemleri Bakım, Onarım, Güncelleme ve Kurulum
  • Diğer İşlemler

Adınız Soyadınız(gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

E Posta Adresiniz

Firma Adınız (gerekli)

Firma Adresiniz (gerekli)

Teknik Servis Talep Edilen Konu
BilgisayarKameraYazıcıSantralDiğer

Sorun Yaratan Marka (gerekli)

Yaşadığınız Sorunu Kısaca Yazınız