Hemen Yanıbaşınızda

Her hizmeti vermeyi iddia etmiyoruz, ancak en iyiler ile çalıştığımızdan şüpheniz olmasın. 

Çözüm OrtaklarıGebzeSoft, müşterilerinin yararına geliştirmiş olduğu tüm projelerinde maksimum faydayı üretebilmek adına "kesinlikle" lisanslı ve güncellenebilir, yazılımsal anlamda geliştirilebilir ürünler kullanmaktadır. 

Takdir edersiniz ki bir konuda en iyi olmak tekelleşmeyi, devamında ise fiyatların yükselmesini getirmektedir. Her konuda sınırlı hizmetler üretmek yerine profesyonelleştiğimiz konularda uzman desteği sunma müşterilerimiz bizi tercih etme nedeni olarak ortaya çıkmaktadır. 

Bildiğimiz işi yapma şiarından hareketle çözüm ortaklarına destek duymaktayız. Gerek müşteri desteği, gerekse kullandığı ürünün arkasında olan çözüm ortaklarımız ile GebzeSoft müşterilerinin bire-bir yararına hareket etmekte, üretmese de kullandığı tüm ürünlerin sorumluluğunu alarak kendine olan güvenin müşterilerine hissettirmektedir. 

Çözüm ortaklığı programında GebzeSoft ile çalışmak istediğiniz takdirde yan sütünde bulunan  form aracılığı ile bize ulaşabilir, hizmet basamaklarında yer alan çözüm ortaklarımız hakkında bilgi almak istediğinizde İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Firma (gerekli)

Çözüm Ortağı Olmak İstediğiniz Hizmet

Ek Bilgiler