Bir Dost Gözü Sizi Korur.

Tüm marka ve modeldeki kamera hizmetlerinde, teknik servis ekibimiz hizmetinizde.

Kamera Teknik ServisGebzesoft Bilişim ve Güvenlik olarak uzman teknik ekibimiz aracılığı ile piyasanın en çok rağbet edilen [markalar gelecek] gibi Açık ve kapalı Devre Güvenlik Kameralarının bakım, kurulum, onarım, servis ve yedek parça hizmetlerine ilişkin hizmetlerimizde uzman teknik servisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Günümüzde kamera sistemlerinin kurulum ve uygulaması, basitmiş gibi görülse bile, bir kamera sistemi kurulurken dikkat edilmesi gereken detaylar fazladır. Kamera sistemlerinin kurulum aşamasında her detay, kaliteli bir görüntü ve sağlıklı bir kayıt sistemi için önemlidir. Kamera sistemlerinin kurulumunda, kullanılacak kameranın teknik özellikleri ve kullanılacak yere göre uyumluluğunun yanı sıra kablo kalitesi, kayıt sisteminin kararlı çalışabilmesi çok önemlidir. Şu unutulmamalıdır ki, kayıtlara ulaşmak istediğinizde eğer ulaşamazsanız, büyük yatırımlarla alınmış sisteminizin hiçbir anlamı kalmamıştır.

Kamera sistemlerinde, kullanılacak kameraların ve kayıt sistemlerinin kalitesinin yanında kablo, konnektörler ve tüm görüntü taşıyıcılar önemlidir. Mükemmel görüntü kalitesine sahip çok pahalı bir kamera sistemi bilinçsiz bir kişi tarafından yanlış bir kablo kullanılarak kurulduğunda sonuç pek sevindirici olmayabilir. Kullanılacak kablonun uzunluğuna göre kullanılacak kablonun çeşidi özenle belirlenmelidir zira kısa mesafeli görüntü taşıyıcı kablolarla uzun mesafe görüntü taşıyıcı kablolar aynı özellikleri taşımazlar.

Kullanılacak mekanın ışıklandırması, ortam şartları ve kameranın pozisyonuna göre kesinlikle doğru özelliklerde bir kamera, doğru özelliklerde bir lens ve doğru özelliklerde görüntü taşıyıcı yardımcılar kullanılmalıdır.

Firmamız, Açık ve Kapalı Devre Kamera Sistemleri konusunda 7/24 hizmet vermekte olup, karşınıza çıkabilecek tüm arıza durumlarına ilişkin en kısa sürede müdahalesini gerçekleştirmektedir. Bilmekteyiz ki güvenlik firmanızın can damarı ve bu konudaki kesintilerin ya da benzeri arızaların sıklığı, iş performansınızı ciddi derecede düşürmektedir. Bu bilinç ile hareket eden teknik personelimiz en kısa sürede mağduriyetinize ilişkin kalıcı çözüm üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Bu Kategoride Öne Çıkan Hizmetler

  • Güvenlik Sistemleri Bakım, Onarım, Güncelleme ve Kurulum
  • Diğer İşlemler

Adınız Soyadınız(gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

E Posta Adresiniz

Firma Adınız (gerekli)

Firma Adresiniz (gerekli)

Servis Talep Edilen Konu
BilgisayarKameraYazıcıSantralDiğer

Sorun Yaratan Marka (gerekli)

Yaşadığınız Sorunu Kısaca Yazınız