Kulağımız İşinizde Olsun!

Tüm marka ve modeldeki santral sistemlerinizin kurulum, bakım ve onarımları için teknik servis ekibimiz hizmetinizde.

TELEFON SANTRALİ

Santral KurulumuServisimizde Karel , Telefon Santrali, Telefon Makinası, Fax Makinası, Fct Cihazı, Gsm Terminali, Telsiz Telefon, Telefon Kablosu, Bilgisayar Kablosu, Satış, Servis, ve Montaj Yapılmaktadır.

Karel , Alcatel , Vipnet , Netaş, Telesis, Multitek, ve Cwiz santrallerine servis hizmeti verilmektedir. İsteyen müşterilerimizle Aylık veya Yıllık bakım sözleşmeleri imzalanmaktadır.

Santral servislerinde 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir ve her türlü arıza durumunda en kısa sürede sisteme müdahale edilmekte ve kesintinin sizi uğratacağı zararlar minimuma indirilmektedir, Sisteminizde oluşmuş arızanın kısa sürede tamamlanması veya sistemin çalıştırılamayacak derecede hasar gördüğü durumlarda eski sisteminiz sökülüp tamiri yapılana kadar yerine konsinye ürün takılarak haberleşmenizin aksamaması sağlanmaktadır.Müşteri memnuniyetini hedef alan servis anlayışımızla her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Telefon Santral Satış - Servis - Montaj
Gebzesoft Bilişim ve Güvenlik 
Alcatel Santralinizle ilgili hertür ihtiyacınıza cevap vermektedir. Santral yazılım güncellemeleri, dahili - dış hat - dect ilaveleri, baz istasyon satış montaj ve yerdeğişikliği, santral kart ilaveleri, Tesisat arızaları, Yeni tesisat cekimi, dağıtım kutusu düzenlemeleri, uzaktan bakım ve yerinde servis olarak atatek telekom servisimiz hizmetinizde.

Online Teknik Servis
Santralinizle ilgili hertür sorununuzda servisimizi arayarak servis çağırmadan önce yardım ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz, Uzaktan programla halledilebilecek arızalara servis ekibimiz müdahale ederek arızanın giderilmesini sağlayacak veya arıza hakkında detaylı bilgilendirilmenizi ve sorunun giderilmesi için planlamayı yapacaktır.

Bu Kategoride Öne Çıkan Hizmetler

  • Santral Sistemleri Bakım, Onarım, Güncelleme ve Kurulum
  • Diğer İşlemler

Adınız Soyadınız(gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

E Posta Adresiniz

Firma Adınız (gerekli)

Firma Adresiniz (gerekli)

Teknik Servis Talep Edilen Konu
BilgisayarKameraYazıcıSantralDiğer

Sorun Yaratan Marka (gerekli)

Yaşadığınız Sorunu Kısaca Yazınız