Bilgileriniz, Güvenliğiniz

Tüm marka ve modeldeki server sistemlerinizin kurulum, bakım ve onarımları için teknik servis ekibimiz hizmetinizde.

SERVER TANIMI

gebze-server-kurulumuSunucu (söylemeye alışık olduğumz şekliyle: Server), herhangi bir ağ üzerinde bir programı veya bir bilgiyi farklı kullanıcılara/sistemlere paylaştıran/dağıtan donanım veya yazılıma verilen genel isimdir. Burada temel nokta, sunucuların bir bilgisayar ağına bağlı olması anlamını taşımaktadır.

Donanımsal olarak sunucuların, sorunsuz çalışmak üzere inşaa edilmiş, güvenilir, çoklu kullanıcıya hizmet eden bilgisayar sistem(ler)i olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin, PC Labs'ın bulunduğu bilgisayar sistemi bir sunucudur ve bu bilgiler Internet aracılığı ile siteyi ziyaret edenlere bilgiler dağıtılır/paylaşılır. Bilgisayar sunucularının yanında, yazılım sunucuları da mevcut. Örneğin, MySQL Server bir veritabanı sunucu yazılımıdır ve bunu bir sunucuya yüklediğimiz zaman bu sunucuya genellikle database server (veritabanı sunucusu) deriz.

Bu sunucuların sağlıklı çalışması verilerinizin temel ihtiyaçlarını karşılar. GebzeSoft Bilişim ve Güvenlik olarak Server sorunlaırnız hakkında 7/24 size yardımcı olmaktayız.

Bu Kategoride Öne Çıkan Hizmetler

  • Server Sistemleri Bakım, Onarım, Güncelleme ve Kurulum
  • Diğer İşlemler

Adınız Soyadınız(gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

E Posta Adresiniz

Firma Adınız (gerekli)

Firma Adresiniz (gerekli)

Teknik Servis Talep Edilen Konu
BilgisayarKameraYazıcıSantralDiğer

Sorun Yaratan Marka (gerekli)

Yaşadığınız Sorunu Kısaca Yazınız