Özgüven Başarıdır.

Ne yapacağınızı söylemiyor, elimizi taşın altına koyuyoruz.

Teklif FormuBir çok hizmet kolunda projelerinizin savunucusu olan GebzeSoft sizden gelecek önerileri şekillendirerek projenizi en işlevsel biçimde uygulamaya hazırlamakta ve kullanım anından itibaren tüm yazılımsal ve donanımsal desteklerini vermektedir. Kalite politikamızın bir gereği olarak tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını temel anlamda almamızın ardından var olan benzer projeler karşılaştırılıp öneride eksik kalan alanlar müşteriye yazılı olarak iletilir.

Bu iletişim sürecinin devamında uygulanacak olan projenin ana hatları belirlenir. tamamen esnetilebilir olan projelerimizde uygulama sırasında da değişiklikler yapılabileceğinden interaktif bir hizmet alış verişi kanalı yaratılmış olur.

Projenin tamamlanması ardından hizmete geçirilen tüm uygulamalar zaman içerisinde olası ihtiyaçlar ile yeniden yapılandırılır ve minimize sermaye ile büyük adımlar atılmasında bir omurga oluşturur. 

Gerçek anlamda "kullanıcı dostu" olarak uygulamaya sunduğumuz projeler bizim için gurur, müşterilerimiz için hedef kaynağıdır. 

Şimdi hemen yan sütunda yer alan Teklif Formundan bizimle çalışmayı planladığınız proje hakkında düşüncelerinizi iletin ve bir kaç saat içinde tarafınıza dönülmesi ile hızlı iletişim ve sonuç odaklı çalışmanın keyfini yaşayın.

Adı Soyadı (gerekli)

E-Posta Adresi (gerekli)

Telefon Numarası (gerekli)

Teklif Konusu (gerekli)

Teklif Konusu Detayınız