Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? 

Sorunuzu anlatın, bize gönderin ve gelecek olan e-posta ile çözümün keyfini yaşayın.

GebzeSoft ve Teknik Destek

Teknik Destek
GebzeSoft son 10 yılın vermiş olduğu tecrübe ve geliştirdiği dostane müşteri ilişkileri ile teknik destek anlamında da sizlere sınırsız bir hizmet sunmakta, projelerinizde karşılaştığınız tüm sorunları sorunu olarak kabul eden aitlik hissi ile ilgisini sürdürmektedir. GebzeSoft' un hizmet anlayışına göre ürün alırken teknik destek ayrı bir ürün olarak sunulamaz, giderek yozlaşan bilişim sektöründe teknik destek, satış hizmetinin temel parçasıdır.

Teknik destek olmaksızın bir satışın işleminin başarısı kabul edilemeyeceği gibi bu teknik destek hizmeti sadece müşterinin talebine de bağlı kalmamalıdır. Tüm bu nedenlerden dolayı Teknik Destek ekibimiz belli zaman aralıklarında var olan tüm müşterilerimizin projelerini kontrol ederek yazılımlarını günceller, yeni uygulamalar hakkında bilgi verir ve gerektiği taktirde projelerine yönelik önerilerini sunar.

Bu hizmet anlayışı ile bizimle çalışan müşterilerimizi daimi güven ve projelerinin kazancını yaşar.

Teknik Destek Hakkında
Tarafımızdan almış olduğunuz tüm ürünlerin teknik destek süreleri ürün alımı sırasında tarafınıza ifade edilmektedir. Kimi ürünlerin teknik destekleri ancak 30 gün iken, kimi ürünlerde bu süre 90 güne kadar çıkabilmektedir. Tarafımızdan almış olduğunuz tüm ürünlerin servis hizmeti bulunmaktadır.

Servis hizmet süresi en çok 7 gün olmakla, bu süre Kalite Politikamıza uygun olarak minimize edilmektedir. 2014 yılı içindeki sayısal oranımız % 98 başarı ile en çok 5 gün olarak kayıtlarımıza geçmiştir.

Teknik Destek hakkında tüm bilgileri tarafımıza ulaşarak edinebilirsiniz.

Teknik Destek Ekibimize Şimdi Ulaşın!

Adınız Soyadınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Proje Adınız (gerekli)

Sorun Konusu

Sorunun Ortaya Çıkış Zamanı
Bugün1-7 Gün7-30 Gün30+ Gün

Ek Bilgiler

Services

Canlı Destek
Müşteri temsilcimize sorununuzu çevrimiçi iletin.
E-Posta
E-Posta ile 7/24 ulaşın! En kısa zamanda sorun hakkında detaylı bilgiyi alın.
Bizi Arayın
Tüm yardım konuları hakkında bizimle doğrudan iletişim kurun.