Siz Üretin, Biz Yazıya Dökelim

Tüm marka ve modeldeki yazıcı servis hizmetlerinde, teknik servis ekibimiz hizmetinizde.

yazici-faks-fotokopi-teknik-servisGebzesoft Bilişim ve Güvenlik olarak piyasanın en çok rağbet edilen Oki, Samsung, Hp, Xerox, Brother, Sharp, Panasonic, Canon, Kyocera, Mita, Utax gibi yazıcı tarayıcı ve faks makinelerinin bakım, kurulum, onarım, servis ve yedek parça hizmetlerine ilişkin hizmetlerimizde uzman teknik servisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ofis ekipmanlarının en önemli sarf malzemelerinden birisi olan yazıcı, tarayıcı ve faks makinelerinde meydana gelebilecek olana arızalar iş akışını aksatmakta, amatör kişiler tarafından tamir edilmeye çalışıldığında ise gerek maddi, gerekse zaman kaybı gibi manevi hasarlarla sorunu içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. 

Bu konudaki bilgi birikimi bize göstermektedir ki diğer ofis ekipmanlarından daha hassas bir çalışma sistemine sahip olan yazıcı, tarayıcı ve faks gibi ekipmanlarınızın koruma altında olması sizlerin iş performansının süreğenlik kazanmasında büyük yarar sağlayacaktır. 

Firmamız, yukarıda anılan tüm marka ve modeldeki yazıcı, tarayıcı ve faks makinalarında 7/24 hizmet vermekte olup, karşınıza çıkabilecek tüm arıza durumlarına ilişkin en kısa sürede müdahalesini gerçekleştirmektedir. Bilmekteyiz ki bu ekipmanların sağlıklı çalışması firmanızın can damarı ve yaşanılacak olası arızalar iş performansınızı ciddi derecede düşürmekte. Bu bilinç ile hareket eden teknik personelimiz en kısa sürede mağduriyetinize ilişkin kalıcı çözüm üretmeyi kendisine ilke edinmektedir.

Bu Kategoride Öne Çıkan Hizmetler

  • Yazıcı Makineleri Bakım, Onarım, Güncelleme ve Kurulum
  • Tarayıcı Makineleri Bakım, Onarım, Güncelleme ve Kurulum
  • Faks Makineleri Bakım, Onarım, Güncelleme ve Kurulum
  • Toner ve Kartuş Dolumu
  • Yazıcı, Tarayıcı ve Faks Makineleri Yedek Parça ve Sarf Malzemeleri
  • Diğer İşlemler

Adınız Soyadınız(gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

E Posta Adresiniz

Firma Adınız (gerekli)

Firma Adresiniz (gerekli)

Servis Talep Edilen Konu
BilgisayarKameraYazıcıSantralDiğer

Sorun Yaratan Marka (gerekli)

Yaşadığınız Sorunu Kısaca Yazınız